Wedstrijdschema

zat 17 nov - zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zon 9 dec - zon 16 dec - zon 6 jan - zon 13 jan


laat schema zien voor  


17 november | G-hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-hockey 1 !Oefenwedstrijd    09:30  09:45 Semi  info

17 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 3580 de Graspiepers MA1    13:30  14:15 Semi  info
Fluiten: Pim van Donkersgoed (Veteranen A) en Erik Olsman (Veteranen A)
Meisjes D2 4339 de Graspiepers MD2 60   09:15  10:45 uit -   info

17 november | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E6-1 3104 Eemsmond ME1 80   07:40  09:30 uit -   info

17 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes D3 4425 GHBS MD8 60   09:15  10:45 uit -   info

17 november | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E8-1 2983 GHBS M8E4 60   07:30  09:00 uit -   info
 
Jongens E6-1 2858 GHHC Groningen JE2    09:15  09:45 Semi  info
!!! ouders en/of verzorgers begeleiden !!!

17 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes D1 4306 HC Eelde MD1    10:30  11:00 Semi  info
Fluiten: Maaike Niezing (Meisjes A1) en Lisa Tebbes (Meisjes A1)
 
Jongens B1 3417 Hoogeveen JB1    11:30  12:30 Semi  info
Fluiten: Harm-jan van Duyn (Veteranen A) en Gerard Haak (Trimhockey)
 
Meisjes C2 2465 Hoogeveen MC2 30   09:45  11:00 uit -   info

17 november | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes F1 3174 Hoogeveen MF1 30   08:30  09:30 uit -   info
 
Jongens E8-1 2785 MHC Dash J8E1 60   09:15  10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

17 november | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A2 3864 MHC Dash MA3 60   11:00  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens C1 1801 MHC Westerkwartier JC1    12:00  12:30 Zand  info
Fluiten: Marit van der Linden (Meisjes A1) en Maria van der Zande
 
Meisjes B1 3906 Mixed Hockey Club Leeuwarden MB1 90   10:30  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C1 2444 Mixed Hockey Club Leeuwarden MC2    13:30  14:15 Zand  info
Fluiten: Judith Boxem (Dames 1) en Tess van Zanden (Dames 1)