Meisjes E6-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager team Timon Rozeveld
Trainer Angela van Duyn
Trainer Irene Wagt

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 5357 MHC Daring-Veendam MIXE1
thuis
16 mrt 5414 GHHC Groningen ME4
50
08:25 09:45 uit route
23 mrt 5358 HC Eelde ME3
thuis
30 mrt 5551 Hoogeveen MIX E1
30
08:30 09:30 uit route
6 apr 5564 HCSO MIX E1
30
08:00 09:00 uit route
13 apr 5359 GHBS ME6
thuis
11 mei 5464 H.V.A. ME3
55
07:50 09:15 uit route
18 mei 5583 MHC Daring-Veendam MIXE1
50
uit route
25 mei 5360 GHHC Groningen ME4
thuis
1 jun 5349 HC Eelde ME3
70
08:05 09:45 uit route
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Eelde ME3 Groningen ME4 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen ME1 Daring MIXE1 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS ME6 Hoogeveen MIX E1 'Corpus den Hoorn'
  HCSO MIX E1 HVA ME3 9:00 Sportpark 'Het Pagedal'
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Daring MIXE1 HCSO MIX E1 10:00 Langeleegte
  Groningen ME4 Emmen ME1 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA ME3 GHBS ME6 10:00 Sportcomplex Groene Dijk
  Hoogeveen MIX E1 Eelde ME3 9:30 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Emmen ME1 Eelde ME3 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS ME6 Daring MIXE1 'Corpus den Hoorn'
  HCSO MIX E1 Groningen ME4 9:00 Sportpark 'Het Pagedal'
  HVA ME3 Hoogeveen MIX E1 9:30 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Daring MIXE1 HVA ME3 10:00 Langeleegte
  Eelde ME3 HCSO MIX E1 10:15 Sportp. 'De Marsch'
  Groningen ME4 GHBS ME6 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  Hoogeveen MIX E1 Emmen ME1 9:30 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Daring MIXE1 Hoogeveen MIX E1 Langeleegte
  GHBS ME6 Eelde ME3 'Corpus den Hoorn'
  HCSO MIX E1 Emmen ME1 9:00 Sportpark 'Het Pagedal'
  HVA ME3 Groningen ME4 9:30 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Eelde ME3 HVA ME3 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen ME1 GHBS ME6 Sportp. 'Meerdijk'
  Groningen ME4 Daring MIXE1 10:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  HCSO MIX E1 Hoogeveen MIX E1 10:00 Sportpark 'Het Pagedal'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Daring MIXE1 Eelde ME3 Langeleegte
  GHBS ME6 HCSO MIX E1 'Corpus den Hoorn'
  HVA ME3 Emmen ME1 9:15 Sportcomplex Groene Dijk
  Hoogeveen MIX E1 Groningen ME4 9:30 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Daring MIXE1 Emmen ME1 Langeleegte
  Groningen ME4 Eelde ME3 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA ME3 HCSO MIX E1 9:00 Sportcomplex Groene Dijk
  Hoogeveen MIX E1 GHBS ME6 9:30 sportp. 'Het Bentinckspark'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Eelde ME3 Hoogeveen MIX E1 10:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen ME1 Groningen ME4 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS ME6 HVA ME3 'Corpus den Hoorn'
  HCSO MIX E1 Daring MIXE1 9:00 Sportpark 'Het Pagedal'
ZATERDAG 1 JUNI 2019
  Daring MIXE1 GHBS ME6 Langeleegte
  Eelde ME3 Emmen ME1 9:45 Sportp. 'De Marsch'
  Groningen ME4 HCSO MIX E1 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  Hoogeveen MIX E1 HVA ME3 9:30 sportp. 'Het Bentinckspark'