Jongens E6-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stan Hoebers Email
Coach Matthijs de Waard Email
Manager team Laura de Waard
Coach Erik Mulder Email
Trainer Alvaro Brens

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 4926 HC Eelde JE1
70
07:20 09:00 uit route
16 mrt 4933 GHHC Groningen JE1
thuis
23 mrt 4966 GHHC Groningen JE2
50
07:40 09:00 uit route
30 mrt 4934 GHBS JE2
thuis
6 apr 4981 H.V.A. JE1
55
08:05 09:30 uit route
13 apr 4935 GHBS JE1
thuis
11 mei 4974 GHHC Groningen JE3
50
08:25 09:45 uit route
18 mei 4936 HC Eelde JE1
thuis
25 mei 4961 GHHC Groningen JE1
50
07:40 09:00 uit route
1 jun 4937 GHHC Groningen JE2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Eelde JE1 Emmen JE1 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  GHBS JE2 Groningen JE3 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE1 GHBS JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  Groningen JE2 HVA JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Emmen JE1 Groningen JE1 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS JE1 Groningen JE2 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE3 Eelde JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA JE1 GHBS JE2 10:00 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 23 MAART 2019
  GHBS JE2 GHBS JE1 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE1 Eelde JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  Groningen JE2 Emmen JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA JE1 Groningen JE3 9:30 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Eelde JE1 Groningen JE2 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen JE1 GHBS JE2 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS JE1 HVA JE1 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE3 Groningen JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  GHBS JE1 Groningen JE3 'Corpus den Hoorn'
  GHBS JE2 Eelde JE1 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE2 Groningen JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA JE1 Emmen JE1 9:30 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Eelde JE1 HVA JE1 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen JE1 GHBS JE1 Sportp. 'Meerdijk'
  Groningen JE1 GHBS JE2 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  Groningen JE2 Groningen JE3 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  GHBS JE1 Eelde JE1 'Corpus den Hoorn'
  GHBS JE2 Groningen JE2 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE3 Emmen JE1 9:45 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA JE1 Groningen JE1 9:15 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Emmen JE1 Eelde JE1 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS JE1 Groningen JE1 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE3 GHBS JE2 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  HVA JE1 Groningen JE2 10:30 Sportcomplex Groene Dijk
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Eelde JE1 Groningen JE3 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  GHBS JE2 HVA JE1 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE1 Emmen JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
  Groningen JE2 GHBS JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'
ZATERDAG 1 JUNI 2019
  Eelde JE1 Groningen JE1 9:00 Sportp. 'De Marsch'
  Emmen JE1 Groningen JE2 Sportp. 'Meerdijk'
  GHBS JE1 GHBS JE2 'Corpus den Hoorn'
  Groningen JE3 HVA JE1 9:00 Sportp. 'Groninger Holt'