Wedstrijdschema

zat 22 sep - zon 23 sep - zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zat 13 okt - zon 14 okt


laat schema zien voor  


22 september | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 1933 GHBS MA2    14:15  15:00 Semi  info
Fluiten: Anna Horstmann en Pieter Dassen
Meisjes A2 1938 HCSO MA1 30   15:30  16:30 uit -   info
Meisjes B1 2069 Harlinger Mixed Hockey Club MB1 90   14:00  16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B2 2062 Hockeyclub De Hondsrug MB2    12:45  13:30 Semi  info
Fluiten: Sofie Schultz (Meisjes A2) en Marleen Uneken (Meisjes A2)
Meisjes C1 2246 MHC Dash MC1    11:15  12:00 Semi  info
Fluiten: Jennifer Dassen (Meisjes A1) en Tessa Helder (Meisjes A1)
Meisjes C2 2253 GHBS MC4    09:45  10:30 Zand  info
Fluiten: Kayla Wolters (Meisjes A2) en Carmen Renses (Meisjes A2)
Meisjes D1 2619 HC Eelde MD1    11:30  12:00 Zand  info
Fluiten: Maartje Bakker (Meisjes A1) en Tess Hoekstra (Meisjes A1)
Meisjes D2 2606 Hoogeveen MD1    10:00  10:30 Semi  info
Fluiten: Lisa Tebbes (Meisjes A1) en Roos Meijer (Meisjes A1)
Meisjes D3 2610 MHC Daring-Veendam MD1 50   12:40  14:00 uit -   info
 
Jongens B1 1689 MHC Dash JB1 60   14:00  16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C1 1739 Hoogeveen JC1    13:00  13:30 Zand  info
Fluiten: Matthijs van Wijk (Heren 1) en Seth van Driel (Heren 1)

22 september | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E6-1 286 H.V.A. ME2    09:00  09:30 Semi  info
!!! ouders en/of verzorgers begeleiden !!!
Meisjes E8-1 2741 MHC Dash M8E2    08:45  09:15 Semi  info
!!! ouders en/of verzorgers begeleiden !!!
Meisjes F1 430 GHHC Groningen MF3    09:00  09:30 Semi  info
!!! ouders en/of verzorgers begeleiden !!!
 
Jongens E6-1 99 Winschoten (Winschoten) MIX E1 45   08:15  09:30 uit -   info
Jongens E8-1 6 Sneeker Mixed Hockey Club J8E1 80   08:10  10:00 uit -   info

22 september | G-hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-hockey 1 !Oefenwedstrijd    09:30  09:30 Zand  info