Trainingsschema
Het trainingsschema is onder voorbehoud van wijzigingen.

Trainingen beginnen op maandag 27 augustus voor de junioren en senioren
Voor de jongste jeugd begint de training op 3 september

Al je trainingstijden staan ook in je Lisa-agenda.
Daar staan al je trainingen en wedstrijden in. (nee, helaas werkt dat niet op een windows telefoon)



Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jeroen Post
Richard Blaak
Jeroen Joustra
Semi - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Ramon van Sas Semi - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Jennifer Dassen Zand
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Jeroen Joustra Semi - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Ramon van Sas Zand - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Judith Boxem Zand - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Jennifer Dassen Semi - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Ramon van Sas Semi - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Judith Boxem Semi - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:15 Interclub-1 Trainingsgroep Semi
18:30 - 20:00 Jongens C1 Gijs Mijnhardt Semi - AB
19:15 - 20:45 Jongens B1 Matthijs Nijhof Zand - CD
20:15 - 22:00 Dames 1 Stan Hoebers Semi - CD
20:15 - 22:00 Trimhockey Stan Hoebers Semi - CD
20:15 - 22:00 Veteranen B Stan Hoebers Semi - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Funkey Angela van Duyn
Jennifer Dassen
Semi
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Stan Hoebers Semi
17:00 - 18:00 Jongens E8-1 Alvaro Brens
Imme de Vries
Semi
17:00 - 18:00 Meisjes E6-1 Angela van Duyn
Irene Wagt
Semi
17:00 - 18:00 Meisjes E8-1 Monique Rodenburg Semi
17:00 - 17:45 Meisjes F1 Angela van Duyn
Tessa Helder
Semi
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Irene Wagt
Angela van Duyn
Semi
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Tessa Helder
Angela van Duyn
Semi
18:00 - 19:15 Meisjes D3 Monique Rodenburg
Angela van Duyn
Semi
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Ramon van Sas Semi
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Ramon van Sas Semi
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Judith Boxem Semi - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Matthijs Nijhof Zand - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Marcel Hofman Zand - CD
17:45 - 19:15 Keepers-JJ Trainingsgroep Semi - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Judith Boxem Semi - AB
19:15 - 20:45 Keepers-Jun Trainingsgroep Semi - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Semi - AB
20:45 - 22:00 Veteranen A Semi - CD
20:45 - 22:00 Veteranen B Semi - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E8-1 Sam Heslinga
Alvaro Brens
Semi - AB
17:30 - 18:30 Meisjes E8-1 Monique Rodenburg Semi - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Martin Haak Semi - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Gijs Mijnhardt Semi - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Martin Haak Semi - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 G-hockey Irene Wagt
Kelly Nobbe
Zand - CD