Commissies
Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
Angela van Duyn Hoofdtrainer & opleiding trainers    06-55830119
Dennet Schouten Wedstrijdsecretaris    0591548052
Angela van Duyn Opleiding & begeleiding jongste jeugd    06-55830119
Angelina Helder Foto aanwezig Opvang nieuwe leden    0599238108
G-Hockey   
Wim de Brabander Foto aanwezig Coördinator    0591612097
Jongste jeugd t/m 9 jaar  Email sturen naar Jongste jeugd     t/m 9 jaar  
Monique Rodenburg Coördinator   
Junioren 10 t/m 17 jaar   
Joris Sterkenburg Foto aanwezig Lijncoördinator Jongens A   
Joris Sterkenburg Foto aanwezig Lijncoördinator Jongens B   
Joris Sterkenburg Foto aanwezig Lijncoördinator Jongens C   
Joris Sterkenburg Foto aanwezig Lijncoördinator Jongens D   
Michael Bolz Lijncoördinator Meisjes A   
Michael Bolz Lijncoördinator Meisjes B   
Karel Timmerman Lijncoördinator Meisjes C   
Karel Timmerman Lijncoördinator Meisjes D   
Keepers  Email sturen naar Keepers  
Theo Klooster Coördinator    0591694403
Senioren   
Trimhockey   
Stan Hoebers Coördinator    06-21580776
Zaalhockey   
Trainers  
Angela van Duyn Hoofdtrainer    06-55830119
Kelly Nobbe Trainer G-hockey   
Theo Klooster Keepertrainer    0591694403
Sponsoring  
Erik Kroeze Voorzitter   
Mirjam Blaak Foto aanwezig    
Rik Westen     0591642650
Bas Nederhoed     0591635413
Leonie Milius    
Accommodatie Email sturen naar Accommodatie  
Barcommissie   
Jack Poel    
Johanna Spiegelaar     0651414905
Roland Wasscher    
Querido Sandriman Foto aanwezig    
Carine Reinders    
Floor Frieling Foto aanwezig    
Simone Doornenbal Indeling kantinediensten   
Onderhoud   
Ronald van Zijll    
Naud Kingma Foto aanwezig    
Bert Kolk Foto aanwezig    
Ferdinand Hemme    
Roland van Driel    
Rick Kreeft    
Henk van Anken    
Activiteiten Commissie Email sturen naar Activiteiten Commissie  
Irene Garming Voorzitter   
Michelle Franke    
Christel Klooster    
Anda Sjoerdsma Foto aanwezig    
Irene Garming    
Brenda Wieringa    
Administratie  
Saskia Wagt Bakker Financiële administratie   
Contributie  Email sturen naar Contributie  
Jan Peter Bakker Contributie   
Arbitrage Email sturen naar Arbitrage  
Oeds de Jong Foto aanwezig Indeling    0591630347
Michael Bolz Opleiding   
Maria van der Zande Begeleiding   
Clubkleding  
Michael Bolz bestellen clubkleding    0591611019
Liesbeth Hoekstra bestellen clubkleding    0624609469
Overig  
Theo Klooster Materiaalcommissaris    0591694403
Harm-jan van Duyn Foto aanwezig Externe projecten   
MHC Emmen Accommodatie    0591-626 732
MHCE Secretariaat Correspondentieadres   
Petra Bosscher Externe projecten    0629-229293
Promotie en Communicatie  
Wubby Luyendijk Redactie media    0591-644033
Mirjam Blaak Foto aanwezig Communicatie advies    0591-614524
Dennet Schouten Webmaster    0591548052
Roland Wasscher Fotograaf    0591630334
Stichting kunstgras Email sturen naar Stichting kunstgras  
Naud Kingma Foto aanwezig Voorzitter   
Peter Smit Secretaris   
Bas Peters Penningmeester