Wedstrijdschema

zon 16 dec - zon 6 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb


laat schema zien voor  


6 januari | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 6804 ZAAL GHBS MA4 - Hondsrug MA1  15:00  15:00 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 6930 ZAAL Roden MA2 - GHBS MA4  17:30  17:30 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 7418 ZAAL Coevorden M8E1 - Groningen M8E1  11:40  11:40 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
ZAALBLOK 7461 ZAAL GHBS M8E5 - Groningen M8E1  13:20  13:20 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
ZAALBLOK 7476 ZAAL GHBS M8E5 - Hoogeveen M8E1  10:50  10:50 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
ZAALBLOK 7403 ZAAL Hoogeveen M8E1 - HVA M8E2  12:30  12:30 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!

6 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 zaal 6745 MHC Roden MA2  15:20  15:50 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes A1 zaal 6870 Hockeyclub Emmen MA2  17:50  18:20 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 6870 Hockeyclub Emmen MA1  17:50  18:20 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes A2 zaal 6997 Hockeyclub De Hondsrug MA1  16:10  16:40 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 5219 de Graspiepers MC1 35   16:10  17:30 ASSEN
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal 5243 H.V.A. MC1 35   17:50  19:10 ASSEN
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
 
Meisjes E8-1 zaal 7447 MHC Coevorden M8E1  09:30  10:00 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
Meisjes E8-1 zaal 7432 H.V.A. M8E2  13:40  14:10 EMMEN
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
 
Jongens E6-1 zaal 7489 MHC Dalfsen JE1 65   09:25  11:00 HARDERWIJK
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
Jongens E6-1 zaal 7488 MHC Epe MIX6E1 65   10:55  12:30 HARDERWIJK
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!
Jongens E6-1 zaal 7487 MHC De Mezen J6E1 65   11:55  13:30 HARDERWIJK
Drielanden
Triasplein 5
3845GC HARDERWIJK
hal: veld 1
!!! BEGELEIDER/SPELLEIDER OUDERS !!!